Skip Navigation Links
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
گالری تصاویر
نمایندگی های فروش
تماس با ما
  مناسبت ها

درباره ما

About US.jpg

وایتروویوس: معماری یعنی استحکام، زیبایی و کارایی

 سنگ به عنوان جوهره زیبایی شناختی و عملکردی معماری بناهای مختلف از دیرباز به عنوان روح و اصالت عناصر زیبایی، استحکام و کارایی ساختمان محسوب می گردد. شرکت نماگران ارگ اسپادانا با تکیه بر سه اصل کلیدی استحکام، زیبایی و کارایی ساختمان به تولید و عرضه سنگ های متنوع ساختمانی متناسب با فرهنگ طراحی خاص هر اقلیم در پهنه گسترده ایران اسلامی و حوزه های بین المللی مبادرت نموده است.

دوام و ماندگاری محصولات شرکت متضمن اصل استحکام، تنوع در رنگ، بافت و فرم محصولات شرکت متضمن اصل زیبایی و هزینه و قیمت کاملا اقتصادی و رقابتی محصولات شرکت متضمن اصل کارایی در معماری و ساخت بناها در مقیاس های متفاوت و عملکردهای گوناگون می باشد.

بر این اساس شرکت بازرگانی نماگران ارگ اسپادانا با تکیه بر اصول اعتماد و صداقت دامنه فعالیت های تجاری و بازرگانی خود را به صورت همزمان در حوزه های ملی و استان های ایران اسلامی و نیز در حوزه های بین المللی نظیر کشورهای عراق، ترکیه، گرجستان، قزاقستان، امارات، تایلند و ... گسترانیده است.

همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص در مدیریت ستادی و اجرایی شرکت و نیز بهره مندی از نیروی کاری فنی آموزش دیده، برندی متمایز از آمیزه علم و تجارت را در عرصه های نوین بازرگانی ملی و بین المللی به نمایش گذاشته است.

 

تعداد بازديد کنندگان:1012